HAKKIMIZDA


SSRuloetiket 2017 yılında Sercan Sunay tarafından Bursa/Osmangazi lokasyonunda kurulmuş termal rulo,termal etiket vb ürünlerde yurtiçi ve yurtdışı olarak sektöre hizmet veren bir firmadır.

SSRuloetiket olarak biz, uygun fiyatlı kalite satış geniş bir ticari deneyime sahiptir. Güvenilir hizmetlerimize dayanan bu tecrübemizle, siz değerli müşterilerimize termal barkod sarf ürünleri olan kendi son model makinalarımızla ürettiğimiz istediğiniz renk ve modellerde  baskılı termal ve baskısız termal etiketler, termal rulo,ribon ürünleri,termal karton etiket,termal barkod printer,yazarkasa pos rulosu,yıkama talimatları gibi ürünleri ile birçok sektörde, uzmanı olduğu konularda hızlı, doğru ve verimli çözümler üretmekteyiz,internet üzerinden yaptığımız satışlarımızla siz müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz…

Alışverişlerinizde birinci önceliğimiz termal rulo ve termal etiket gibi ürünlerde size kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.Ürünlerimizle ilgili yorumlarınızı dinler kendimizi sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için geliştirmeye çalışırız.

BİZ; Üretmeyi, Planlamayı ve Hizmetlerimiz ile Farklılık katmayı severiz, ama önce sizleri dinler, ihtiyaçlarınızı analiz ederek en iyi ürünü, en iyi fiyat ile sizlere sunarız, bizimle çalışıyor olmasanız da herhangi bir sorununuzda size bir telefon kadar yakınız bizlere sitemiz bulunan telefon veya mail adresimiz üzerinden ulaşabilir veya 7/24 serviste olan canlı desteğimizden sorunlarınızı  ve siparişlerinizi bize iletebilirsiniz.Yaratıcı, yenilikçi ve araştırmacıyız, hedef ve çözüm odaklıyız. İşimizi seviyoruz ve kalitemize güveniyoruz.

termal rulo
Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat

3 gün içerisinde ürün kargoda

Siparişleriniz güvenli ve hızlı şekilde teslim edilir.

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

100 tl üzeri alışverişlerde

Kargolarınız ücretsiz olarak siparişleriniz teslim edilir.

%100 Kalite

%100 Kalite

Birinci kalite ürünler

Sitemizde bulunan tüm ürünler kalite sertifikalarıyla desteklenmiş bulunmakta %100 gerçek kağıt kullanılmaktadır.

7/24 Destek

7/24 Destek

Uzman Danışman Desteği

Siparişlerinizle ilgili sorularınız için sitemizde bulunan mail adresi ve telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

EKİBİMİZ

Sercan Sunay

CEO Manager

SSruloetiket ailesi olarak 2017 yılından beri hizmet vermekteyiz.
SSruloetiket.com ile termal rulo ve termal etiket üretimi sektöründe sizlere güvenli ve kaliteli online alışveriş imkanı sunmayı hedefliyoruz.

Aleyna ARSLAN

Developer

SSruloetiket.com olarak web sayfası ile ilgili çalışmaları yürütmekte,alışverişlerinizi güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmeniz adına sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için online satış ekibi olarak çalışmaktayız.