İade ve İptal Prosedürü

Ssruloetiket.com ‘dan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan / tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya form ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılırsınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürün iadeleri kabul edilmez.

Müşteri, ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iadeler Ssruloetiket.com‘a ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içinde ürün bedeli müşteriye iade edilir.

Acilrulo.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü geri almaz ve ürün bedelini iade etmez.

Üründe, müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, Ssruloetiket.com‘a yada üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iadelerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.