Sipariş ve Teslimat

Siparişinizi takip etmek için lütfen aşağıdaki kutuya sipariş numaranızı girin ve Takip Et butonuna tıklayın. Size gönderilen sipariş onay e-postasında sipariş numaranızı bulabilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir teslimat

1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 

Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok – Kredi kartı- Kapıda Ödeme- Havale/EFT Ödeme tamam, şimdide sıra teslimatta. Hafta içi saat 15:00 ‘a kadar verilen siparişler yoğunluk yoksa aynı gün kargolanacak. Haftasonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargo edilecektir.
Siparişleriniz ile ilgili tüm soru, sorun ve önerileriniz için

+90 532 349 8362 numaralı telefonlarımızdan ve ssetiketruloambalaj@outlook.com e-mail adresinden destek ve bilgi talep edebilirsiniz.

Kargo Ücreti; kargolarımız Türkiye’nin her iline anşaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderilmektedir. Kargo ücretleri, gönderilecek olan ürünün ambalaj ölçülerine ve ağırlığına göre farklılıklar göstermektedir. Çoğu ürünlerde kargo bedeli ssruloetiket.com tarafından karşılanmaktadır.Bununla ilgili alınacak ürünün ürün bilgileri kısmını okumanızı tavsiye ederiz. Bazı ürünlerimizde ise Kargo ücreti ödeme yükümlülüğü alıcıya aittir.  ssruloetiket.com  tarafından yapılan hatalı ürün gönderimlerinde kargo ücreti ödeme yükümlülüğü satıcıya aittir.

Siparişim ne zaman gönderilecek?

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. ssruloetiket.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarından yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı  ssruloetiket.com firması sorumlu tutulamaz. Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren ortalama 3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin takibini ‘Üye Girişi’ sayfasındaki ‘Sipariş Takibi’ bölümünde yapabilirsiniz.Siparişimi nasıl takip edebilirim?Siparişinizin durumunu ‘Üye Girişi’ sayfanızda yer alan “Sipariş Takibi” sayfasında görebilirsiniz.”Siparişiniz Hazırlanıyor” ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.”Ödeme Bekleniyor” ifadesi havalenizin henüz tarafımıza ulaşmadığını belirtir.”İptal Edildi” ifadesi havale ile yapılan ödemelerde 5 gün içersinde ödemenin gelmediğini ve siparişinizin iptal edileceğini, email adresinize bunun ile ilgili uyarının gönderildiğini bildirir.”Kargoya Verildi” ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?Aras Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.